T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / OSMANGAZİ - Dr.Ayten Bozkaya Ortaokulu

Haberler

Haz

5 Haziran dünya çevre gününü kutladık.

Haz

2016 - 2017 eğitim öğretim yılı boyunca Teknoloji ve Tasarım dersinde öğrencilerimiz tarafından yapılan çalışmalar okulumuz giriş katındaki koridorda sergilenmiştir.

May

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan " Eğitimde İşbirliği Protokolü" kapsamında okulumuz öğrencilerinin hazırlamış olduğu bilimsel çalışmaların sergilendiği TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı gerçekleşti.

May

Okulumuzun kız öğrencileri küçük kız futsal karşılaşmalarında Bursa 3.´sü olmuştur.

May

2016 - 2017 eğitim öğretim yılı boyunca görsel sanatlar dersinde öğrencilerimiz tarafından yapılan çalışmalar okulumuz giriş ktındaki koridorda sergilenmiştir.

Kas


Okulumuz öğretmenlerinin hazırladıkları 10 Kasım Atatürk’ü anma programı 10 Kasım Perşembe günü okulumuzda gerçekleştirildi.

Kas

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nda okul öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz, Cumhuriyet Bayramı´nı Zafer Plaza AVM´de açtığımız resim sergisi ve mini konserle kutladılar.

Kas

 

Ulu önder Atatürk’ün Cumhuriyetimizi ilan edişinin 93. yılı, okulumuzda düzenlenen bir törenle kutlandı.

Nis

 

Atamızın armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük bir coşkuyla kutladık.

Nis

 

14 Nisan 2016 tarihinde Kutlu Doğum Haftası Programını kutladık...

Mrt


26 Mart 2016 tarihinde  öğretmen, yönetici, öğrenci ve velilerden oluşan  iki otobüslük bir kafile halinde Çanakkale´ye gezi düzenledik. Gezi kapsamında Çanakkale Şehitliği, Çanakkale Müzesi, Çanakkale şavaşlarının yaşandığı yerleri gezdik, gördük.

Mrt

28 Mayıs 2016 Cumartesi saat 10:00´ da yapılacak olan sınava önceden başvuru yapılması gerekmektedir.

Ayrıntılar için tıklayınız...

Kas

 

24 Kasım Öğretmenler Günü okulumuzda düzenlenen törenle, öğretmenlerimizin çok amaçlı salonda yaptığı programla ve akşam yemeğine katılımla kutlandı.

Ara

 

TRT okulda yayınlanan bir iyilik yap sosyal sorumluluk projesi kapsamında okulumuz öğrencileri yanan bölgeye fidan dikip TQS firmasını ziyaret edip çekimlere katıldılar.

Ara

 

Bursa için bir fidan dik kampanyasına katılan oklumuz Dr. Ayten Bozkaya Ortaokulu hatıra ormanı oluşturuldu.